خوش آمدید

اصول ری کی

یکی از ویژگی های مهم ری کی که اغلب به چشم می خورد، این است که ری کی ابزاری قدرتمند برای رشد شخصیتی و روحی است. پنج اصل روانشناختی ری کی اساس تمرینات روحی ری کی را تشکیل می دهند. تمام شاخه هایی که از ری کی میکائو اوسویی نشأت گرفته است 5 اصل ری کی را بطور واحد تکرار می کنند. آن چیزی که بعنوان اصول ری کی، فرمان های ری کی یا آرمان های ری کی شناخته می شوند، اصول راهنمایی برای زندگی در مسیر درست و رشد روحی است. وقتی که شما اصول ری کی را استفاده می کنید مستقیما ردپای یک انسان خوب را دنبال می کنید.

تنها کافی است اصول ری کی را هر روز تکرار کنیم. به آنها فکر کنیم و کم کم شروع به اجرای آنها کنیم. برای اینکه بتوانیم کاملا از ارزش ری کی منفعت بریم، باید بتوانیم با اصول ری کی زندگی کنیم. این اصول حقایق جهان انسانی را از دیدگاه روانشناختی بیان می کنند.

ری کی نه تنها بیماری ها را شفا می دهد بلکه توانایی های درون را نیز ارتقاء می بخشد. روح را متعادل می سازد، بدن را سلامت می کند و بنابرین در دستیابی به خوشبختی کمک می کند. تکرار این اصول برای چندین بار در طی روز اعجازی فوق العاده را به همراه دارد که به غیر کاربران ری کی نیز پیشنهاد می شود.

اصول معجزه گر ری کی:

·         فقط برای امروز، خشمگین نیستم!

·         فقط برای امروز، نگران نیستم!

·         فقط برای امروز، سپاسگزار هستم!

·         - فقط برای امروز، با خود و دیگران صادق هستم!

·         فقط برای امروز، با خود و دیگران مهربان هستم!

چرا فقط برای امروز؟

مهمترین قسمت اصول ری کی عبارت "فقط برای امروز" است، امروز حقیقتا زمانی است که در آن هستیم. دیروز گذشته است و فردا هنوز اتفاق نیافتاده است. اگر افکار و انرژی های شما در گذشته یا آینده باشند زمان کوتاهی را برای تجربه حال دارید. وقتی در امروز نیستید زمانی است که احساس می کنید، زندگی درحال گذراست.

با نگاه کردن به عکس های قدیمی و گذراندن زمان زیادی برای بخاطرآوردن خاطرات گذشته و فکر کردن به اینکه اگر اینطور می شد، آنطور می شد، شما در گذشته زندگی می کنید. نگرانی درباره سال آینده، ماه آینده و حتی فردا نشان دهنده این است که شما در آینده زندگی می کنید. متوقف شدن در امروز مانند این است که یک الاکلنگ را درحالت تعادل نگه دارید. گذراندن زمان طولانی و سرگردان بودن در گذشته و آینده فرد را از امروز دور نگاه می دارد. ری کی بدر

تاییدی بر اصل فقط برای امروز....
قسمت اصلی و پراهمیت اصول ری کی
_________
رباعی شماره 136 حکیم عمر خیام نیشابوری:

از دی که گذشت هیچ ازو یاد مکن
فردا که نیامده ست فریاد مکن
بر نامده و گذشته بنیاد مکن
حالی خوش باش و عمر بر باد مکن

دانستنی ها

 • اثر ری کی بر ام اس

  بیماری MS و اثر ری کی بر آن: بیماری مالتیپل…

 • القای مثبت

    برای القائات مثبت و دور کردن عادات نامناسب و…

 • تجربه آتلانتیس

  ری کی فرستاده شد که انسان از دور متسلسل کارما…

 • تسکین درد با ری کی

  راهنمای درد: مناطقی در بدن که می توانند علایم درد…

 • مراقبه گشو

  مراقبه گشو: گشو به معنای "دو دست در کنار یکدیگر…

 • هستی شناسی اشراق

  نگاهی به هستی شناسی حکمة الاشراق (شیخ اشراق: سهروردی)با رویکرد…

 • چاکراهای بدن

  چاکرا (Chakra) کلمه ای سانسکریت به معنای چرخ درحال چرخش…

تماس با ما

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com